OS Helsingfors 1952, Tokyo 1964, Sportauktion

359503

OS 1950-60-tal - BESÖKARMÄRKEN, 2 st Helsingfors 1952, 3 st OS Tokyo 1964, 2 st, 1 Mexico 1968

Olympic souvenirs badges

Helsingforsmärke med skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Vapen/Medaljer

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2358858
450
2358830
2358830
2357934

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.