Marika af Trolle foto

359502

MARIKA AF TROLLE (född 1952): Komposition, signerad och numrerad Maria af Trolle 1/3, fotografi med s.k. moiremönster (interferensmönster), bildyta 39x48 cm

Konst, Fotografi

Tavelvagn 32

Marika af Trolle foto
Budhistorik

2016-02-07 kl 19:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.