Italiensk skola blomsterstilleben

359499

ITALIENSK SKOLA (18/1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk fäst på pannå, 85,5x69 cm

Retuscher, duk uppfäst på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (23 bud)
2316171
2316146
3 800
2315311
3 600
2316144
3 600
2315311
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.