Roland Svensson färglitografi

359498

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad roland S, 1:sta p.t. 1981, färglitografi, ca 24 x 20 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2302712
2308326
2302712
2308325
750
2302712
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.