Roland Svensson litografi och frimärken

359497

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Litografi från Tristan da Cunha, signerad och nummrerad 16/200, samt frimärken från Tristan da Cunha, Island, (Roland har ritat förlagorna), samramade, rammått ca 36 x 24 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 28

Budhistorik (7 bud)
2312264
700
2312242
650
2312242
550
2303837
500
2303837

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.