Sigrid Bensow

359494

SIGRID BENSOW (1882-1954): "Begonia i grön vas", monogramsignerad SB, olja på duk,
intygs ā tergo med stämpel "Målad av min hustru Sigrid Bensow intygas Frank Bensow 1950", ca 40x35 cm

Tavelvagn 15

Sigrid Bensow

Budhistorik (5 bud)
2309657
900
2299771
850
2297923
2299770
750
2297923

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.