Roland Svensson färglitografi

359493

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad roland, p.t., färglitografi, ca 37 x 29 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2312340
500
2312211
450
2312211
2311146
2296438

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.