Erich Albert Lamm

359491

ERICH ALBERT LAMM (Österrike 1880-1959): Oväder över Marstrand 1933", signerad Erich Lamm, akvarell, 34x49 cm

Tavelvagn 16

Erich Albert Lamm
Budhistorik (1 bud)

2306934
2016-02-05 14:17:26

2016-02-07 kl 15:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.