Dekorativ tavla

359490

DEKORATIV TAVLA, 1900-tal, 16x25 cm

Slitage, skadad ram

Rum 5

Dekorativ tavla
Budhistorik (5 bud)
2308373
500
2308340
450
2298766
2298572
2296101

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.