Marionettdocka

359489

MARIONETTDOCKA, 1900-tal, delvis bemålat trä, i form man, dockans höjd ca 70 cm

Slitage

Diverse

Rum 16

Marionettdocka

Budhistorik (3 bud)

2315000
2314717
2310723

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.