Arild Rosenkrantz

359487

ARILD ROSENKRANTZ (Danmark 1870-1964): Motiv från Rosenholms slott, signerad och daterad Arild 1942 NTZ; guache, 33x49 cm

Tavelvagn 16

Arild Rosenkrantz

Budhistorik (9 bud)
2312192
700
2312186
650
2312178
600
2312170
550
2312152
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.