Sven Wenström

359482

SVEN WENSTRÖM (1899-1973): "Dah-co-ta boy and his kacina-doll Crow Creek S.D. U:S.A", signerad samt daterad ā tergo -64, olja på pannå, 41x33 cm

Fack 10

Sven Wenström

Budhistorik (1 bud)

2297873
2016-02-01 10:13:48

2016-02-07 kl 19:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.