Stellan Mörner

359478

STELLAN MÖRNER(1896-1979): "Röd stol i grönt", signerad Mörner, olja på pannå, ca 32x23 cm

Rum 21

Stellan Mörner

Budhistorik (11 bud)
2312829
7 000
2312828
6 800
2312823
6 000
2311678
4 600
2311677
3 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.