Soffbord fanérat i masurbjörk

359477

SOFFBORD, 1900-talets senare del, fanérat i masurbjörk, bordsben i böjträ, höjd 53, 135 x 80 cm

Ytskador

Rum 20

Soffbord fanérat i masurbjörk

Budhistorik (4 bud)

2312802
450
2312800
2312713
2312205

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.