Arthur Percy

359476

ARTHUR PERCY (1886-1976): "Öland Alavar", olja på pannå, signerad och daterad Percy 1964, 33x40 cm

Tavelvagn 32

Arthur Percy

Budhistorik (9 bud)
2311908
2311786
2306096
2310756
950
2306096
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.