Corneille färglitografi

359475

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, numrerad 146/160, färglitografi, bladstorlek 89x65 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Corneille färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2330768
2330767
1 400
2328403
1 300
2317806
2315812

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.