Corneille färglitografi

359473

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, numrerad 146/150, färglitografi, bladstorlek 90x62,5 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Corneille färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2333714
2333713
1 900
2333712
1 800
2333588
1 700
2333587
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.