Corneille färglitografi

359472

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 89, numrerad 118/200, färglitografi, 65,5x51 cm: oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Corneille färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2333849
2328404
1 600
2315879
2315877
1 400
2315818

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.