Arthur Heickell

359471

ARTHUR HEICKELL (Finland, 1873-1958): Höstlandskap med sjö, signerad E Johansson, olja på duk, ca 46x66 cm

Tavelvagn 32

Arthur Heickell

Budhistorik (4 bud)

2308502
450
2310536
2308502
2296107

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.