Flaska med silvermontering

359470

FLASKA med silvermontering, 1900-tal, importstämplar, höjd ca 17 cm

Slitage, lös montering

Silver, Övriga silverföremål

Monter 2

Flaska med silvermontering

Budhistorik (17 bud)
2312824
2313797
2312824
2304102
950
2300937
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.