Corneille färglitografi

359469

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, E.A, färglitografi, 75,5x56 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Corneille färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2333835
2 400
2333039
2333834
2333039
2325645
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.