Kalkar 3 st

359467

KALKAR, 3 st, silver, olika mästare, bl.a. Carl Petter Åberg, Arboga 1818, Stephan Westerstråhle 1810 , höjd ca 11-12 cm, vikt ca 135 g

Slitage, bucklor

Silver

Monter 31

Kalkar 3 st

Budhistorik (25 bud)
2314440
4 400
2314102
4 200
2314349
4 200
2314102
2314348
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.