Serveringsset i silver

359463

SALTKAR, STRÖARE, SENAPSSKÅL, silver, England, i etui

Slitage, mindre bucklor

Silver

Monter 3

Serveringsset i silver

Budhistorik (11 bud)
2314824
1 700
2314776
1 600
2314821
2314776
1 400
2306310
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.