Marianne Ågren

359461

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna med rött hår, signerad, olja på duk, 77x57 cm

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (10 bud)
2314917
4 400
2314922
4 200
2314917
2314903
3 200
2312586

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.