Marianne Ågren

359460

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Karneval, signerad, olja på duk, 76x71

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (26 bud)
2312485
4 600
2312369
4 400
2312276
4 200
2312090
2312088
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.