Marianne Ågren

359459

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Haut couture, signerad, olja på duk, 90x50 cm

Fack 3

Marianne Ågren

Budhistorik (10 bud)
2314937
2314872
700
2314605
650
2314426
600
2313798
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.