Marianne Ågren

359458

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Rapsfält/vallmo/blåklint, SKåne, signerad, olja på duk, 116x104 cm

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (9 bud)
2313952
10 500
2314131
10 000
2313952
8 200
2313896
8 000
2313896
5 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.