Marianne Ågren

359454

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Två kvinnor vid badstrand, signerad, olja på duk, 118x120 cm

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (17 bud)
2311289
9 000
2311281
8 800
2311278
8 600
2311273
8 400
2311209
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.