Marianne Ågren

359452

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Cykeln, signerad, olja på duk, 116x118 cm

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (10 bud)
2312344
8 000
2312252
7 000
2311265
2311253
3 800
2311111
3 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.