Marianne Ågren

359451

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Nakenstudie, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 97x77 cm

Rum 22

Marianne Ågren

Budhistorik (8 bud)
2315811
2315809
2 400
2314956
2314864
2312607
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.