Kanna silver

359448

KANNA, silver, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 23 cm, vikt ca 520 g

Slitage, saknar del vid handtag

Silver

Monter 31

Kanna silver

Budhistorik (6 bud)
2314902
1 700
2312420
1 600
2308336
2304099
2301034

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.