Sockerruska 1 par silver

359447

SOCKERRUSKA, 1 par, silver, 1900-talets andra hälft, rokokostil, Danmark, höjd 23 cm, vikt ca 640 g

Slitage

Silver

Monter 31

Sockerruska 1 par silver

Budhistorik (5 bud)
2312897
2 600
2312817
2 400
2298045
2312815
2298045
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.