Spegel 1940-tal

359439

SPEGEL, 1900-talets första hälft, fasettslipat glas, höjd 172 x 60 cm

Skador

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 15

Spegel 1940-tal

Budhistorik (9 bud)
2313410
650
2308647
600
2306073
550
2305576
500
2304984
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.