Jules Noël, akvarell

359437

JULES NOËL (Frankrike, 1810-1881): Les lavandières au lavoir, akvarell på papper, 36 x 24 cm, signerad Jules Noël.

gulnat papper

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Jules Noël, akvarell

Budhistorik (4 bud)

2315805
1 600
2313796
2300052
2299798

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.