Roland Svensson färglitografi

359435

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis", signerad roland S, Provtryck April 1980, färglitografi, ca 43 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2311628
1 600
2311626
1 300
2311625
2311256
700
2311252
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.