Aftonväska Dior

359428

DIOR, aftonsväska, Dior, 1970-tal, blå mocka, reglerbar rem, spänne i förgylld metall, 22 x 17, 5 cm, tygpåse medföljer

Fashion

Monter 4

Aftonväska Dior

Budhistorik (14 bud)
2315986
1 400
2315873
1 300
2315605
2315520
2314975

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.