Roland Svensson färglitografi

359425

ROLAND SVENSSON (född 1910-2003): "Isvinter - Karlssons bro", signerad roland S, färglitografi, 123/200, ca 28 x 43 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2311672
1 700
2310377
1 600
2310882
1 600
2310377
2308322
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.