Golvlampa aluminium och krom

359424

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, aluminium och krom, höjd ca 170 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa aluminium och krom

Budhistorik (10 bud)
2314866
1 600
2314583
2314863
2314583
1 400
2314861
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.