Alfred Collin oljemålning

359422

ALFRED COLLIN, (1880-1944): Vinterlandskap med fåglar, signerad och daterad A Collin 1928, olja på duk, 115x150 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Alfred Collin oljemålning

Budhistorik (26 bud)
2303280
2314759
2303280
1 900
2314755
1 800
2303280
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.