Qmega Constellation Piepan

359421

OMEGA, herrarmbandsur, stål, Constellation, Piepan, Chronometer, 1960-tal, datum, diameter ca 36 mm, medföljer armband i rostfritt stål

Fungerar vid test, funktionen kan ej garanteras, slitage/repor, missfärgad urtavla, sannolikt senare glas

Klockor/Ur

Qmega Constellation Piepan

Budhistorik (10 bud)
2312698
3 200
2313165
2312698
2 800
2299414
2 600
2311352
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.