Spegel

359418

SPEGEL, 1900-talets början, skulpterad dekor med mansfigur, förgylld och bronserad, 146x80 cm

Speglar

Rum 12

Spegel

Budhistorik (18 bud)
2313758
4 600
2314710
4 400
2313758
4 200
2314660
2313758
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.