Sven X:et Erixon färglitografi

359415

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Fyrverkeri", signerad i blyerts Sven Erixson, numrerad i bläck 79/100, färglitografi, ca 34 x 46 cm

Tavelvagn 30

Budhistorik (17 bud)
2311979
2311978
2311977
950
2311974
900
2311976
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.