Roland Svensson färglitografi

359414

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelardag på Norrpada", Möja skärgård, signerad roland S, färglitografi, ca 20 x 30 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2312108
1 300
2311833
2312105
2311833
2311573

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.