Omega 18 k guld

359410

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, Constellation, quartz, 1970-tal, cal 1330, urverk otydligt numrerat (?)31508 , boett nr: 191.8605, safirglas, integrerad originallänk, numrerad 391.8605 A, diameter ca 34 mm, längd 19,2-19,7 cm, totalvikt ca 79,5 g

Slitage, ej funktionstestad

Ändringar/tillägg
Ej funktionstestad

Klockor/Ur, Herrklockor, Guld/Smycken

Omega 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
2314184
17 000
2300898
16 500
2314177
16 500
2300898
16 000
2313213
15 500

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.