Roland Svensson färglitografi

359406

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnattsbris", signerad roland S, H.C. 1/XXX, färglitografi, ca 27 x 41 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2312839
1 600
2311610
2311609
1 400
2311606
2310374

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.