Ring Musse Pigg

359405

MUSSE PIGG RING, 1930-tal, troligen omgjord pin utgiven av Stockholms Dagblad, delvis emaljerad, senare monterad på ring, längd ca 15 mm

Ytskador och med emaljbortfall

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Ring Musse Pigg

Budhistorik (7 bud)
2311877
650
2330070
600
2311877
550
2330063
500
2311877

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.