Roland Svensson färglitografi

359404

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn", signerad roland S, provtryck, färglitografi, ca 44 x 31 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 5

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

2308810
1 900
2307662
2307404
750
2295432

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.