Roland Svensson färglitografi

359401

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja Kyrkvik", signerad roland S, provtryck 1956, färglitografi, ca 21 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2311878
850
2311563
2311827
2311563
700
2311826
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.