Roland Svensson färglitografi

359395

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC XLII/XLV, färglitografi, ca 35 x 49 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2311259
4 200
2308828
2308828
3 800
2308529
3 600
2308822
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.