Gunnar Asplund oljemålning

359392

GUNNAR ASPLUND (1893-), landskapsmotiv, signerad och daterad 1954, olja på pannå, 51x58 cm

Tavelvagn 3

Gunnar Asplund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2314334
1 400
2314446
1 300
2314334
2314436
2314334
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.